Květen 2010

21.-22.5.2010 - Okresní kolo v Dolní Rovni

25. května 2010 v 20:20 | Verča |  Závody
V pátek a v sobotu nás čekali nejdůležitější závody sezóny, a to Okresní kolo, které se tentokrát konalo v Dolní Rovni.
V pátek jsme vyrazili se staršími dětmi na PÚ CTIF. Protože na tento útok potřebujeme 9 dětí, opět jsme poprosili o pomoc Staré Jesenčany, které nám půjčili 3 děti. Opět výborné ,,Jandovce,, a šikovnou Nikču Žákovou. V pátek se nám moc útoky nepovedli, ale určitě se do příštího roku polepšíme a zabojujeme.
V sobotu brzo ráno (odjezd byl už 6:45) jsme odjeli s mladšími i staršími opět směr Dolní Roveň, kde jsme se zúčastnili ostatních disciplín hry Plamen: štafeta 4x60m, štafeta CTIF (pouzr starší), PÚ, štafeta požárních dvojic.
V mladší kategorii nám chyběly opět děti, tentokrát přišla pomoc z Duban.
Nakonec po dlouhém náročném dni jsme s mladšími žáky obsadili 11.místo a se staršími 13.místo.
Děti zaslouží velkou pochvalu, že tyto závody i s malým zraněním zvládly výborně. Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se a získat zkušenosti!

Mladší děti:Mařenka Šlégrová, Kristýnka Prokopová, Daniel Valenta, Petr Dušek, Adélka Šimáková

Starší děti: Nikča Petrášková, Lucka Hyhlíková, Sabča Kurštejnová, Nikča Burešová, Míša Kopecká, Klárka Kostolanská, Marťa Jandová, Radek Janda, Nikča Žáková
 Fotky najdete zde:

Okresní kolo

8.5. 2010 - Otevírání studánek v Třebosicích

16. května 2010 v 10:08 | Verča |  Závody
V sobotu 8.5.2010 jsme se s dětmi zúčastnili prvních závodů v našem okrsku, a to již tradičně Otevírání studánek v Třebosicích. Nakonec jsme postavili jen jedno družstvo, a to ještě jsme si půjčili od Starých Jesenčan Marťu Jandovou, která nám vypomohla na koši.
Závodilo se v PÚ a v pivní, pro děti samozřejmě limonádové, štafetě.
Celkově jsme se umístili na 5. místě.
Složení: Maruška Šlégrová, Kristýnka Prokopová, Matyáš Franěk, Nikolka Petrášková, Nikolka Burešová, Míša Kopecká, Klárka Kostolanská, Marťa Jandová (Staré Jesenčany)
Krásné fotečky zde:

30.4.2010 - Pálení čarodějnic

4. května 2010 v 17:49 | Verča
Ve spolupráci s Obcí jsme pomáhali a dohlíželi při ,,Pálení čarodějnic,,. Nejdříve si děti opekly buřtíky a pak kolem 20:00 jsme podpálili hromadu i se 4 čarodějnicemi. Protože vyšlo na tento den krásné počasí, končilo se až po půlnoci s výbornou hudbou, kterou zajišťoval už tradičně Jirka Petrášek. Škoda jen, že nevyšlo víc foteček, minimum jich nejdete zde:

24.4.2010 - Pohárová soutěž v Lipolticích

3. května 2010 v 20:24 | Verča |  Závody
Sezónu jsme začali první pohárovou soutěží v Lipolticích. Soutěžilo se ve štafetě 4x60m, štafetě požárních dvojic a PÚ. Nakonec jsme dali dohromady 13 dětí, kdy jsme si půjčili 4 ,,jandovce,,.
Mladší žáci se umístili celkově na 8. místě, a to ve složení:
  • Matyáš Franěk, Dan Valenta, Kristýnka Prokopová, Mařenka Šlégrová, Péťa Dušek, Radek Janda (Staré Jesenčany), Terezka Jandová (Starý Mateřov).

Starší žáci se celkově umístili na 12. místě, ve složení:
  • Nikča Burešová, Sabča Kurštejnová, Klárka Kostolanská, Míša Kopecká, Kristýnka Jandová (Starý Mateřov), Martina Jandová (Staré Jesenčany).
Máme co zlepšovat. :)

Fotky najdete zde:

Také pár foteček z pohárové soutěže v Lipolticích najdete na webových stránkách poslankyně  Zelenkové.  zde:  a zde: