Září 2011

24.9.2011 - Zavírání studánek v Třebosicích

25. září 2011 v 10:49 | Verča |  Závody
V sobotu po obědě jsme vyrazili na předposlední závody v sezóně, resp. poslední v okrsku č.3, a to již tradičně na Zavírání studánek v Třebosicích. Závodilo se v PÚ a pivní resp. limonádové štafetě. Starší děti obsadily 4. místo a mladší krásné 1. místo. Na závěr sezóny super umístění, teď už nás čeká pouze Závod požární všestrannosti 15.10.2011 v Cholticích.
Fotky z Třebosice, kde je vždy super atmosféra zde:

17.9.2011 - O posvícenský pohár ve Starých Jesenčanech

18. září 2011 v 11:24 | Verča |  Závody
V sobotu jsme vyrazili s mladšími i se staršími dětmi, kteří jely obhajovat vítězství z minulého roku, na závody do Starých Jesenčan. První děti čekala štafeta 4x 50m, při které se také vázaly uzle. Následovala štafeta požárních dvojic a nakonec klasický PÚ. Starší děti zopakovaly výsledek z minulého roku a opět vyhrály a mladší obsadily 3. místo.
Složení mladších dětí: Adámek Valenta, David Valenta, Kamil Valenta, Lukáš Liška, Matyáš Franěk, Daniel Erben
Složení starších dětí: Nikča Petrášková , Nikča Burešová, Sabča Kurštejnová, Klárka Kostolanská, Lucka Hyhlíková
Fotky zde:

10.9.2011-Memoriál ve Starém Mateřově

11. září 2011 v 12:11 | Verča |  Závody
V sobotu po obědě jsme vyrazili se staršími a mladšími dětmi na Máteřovský Memoriál, při příležitosti 90 let od založení SDH Starý Mateřov. Po úvodním slavnostním nástupu, kdy byl slavnostně předán sboru nový prapor, přišla na řadu netradičně štafeta 7 x 30m a poté požární útok. Po dlouhém odpoledni starší děti obsadily 4. místo a mladší neměly konkurenci a vyhrály.
Fotky zde:

3.9.2011 - Rozloučení s prázdninami

6. září 2011 v 14:00 | Verča |  Ostatní akce sboru
V sobotu od 19:00 jsme pořádali pro všechny jezbořické děti rozloučení s prázdninami.
Nejdříve si všechny děti opekly na koupališti špekáčky. Poté cca od 20:15 se zúčastnily stezky odvahy. Děti čekaly 4 stanoviště, na kterých plnily různé úkoly za přítomnosti pohádkových postav jako byli čerti, klauni, čarodějnice, červená Karkulka, Děda mráz a další. Mezi stanovištěma byli připravená strašidla za doprovodu zvukových efektů (vlk, vepřík, žába, opice, lev….). Strašidla (smrtka, vodník, čarodějnice…) naháněla opravdu strach, také byl slyšet při procházení stezky odvahy pořádný křik dětí.Celá stezka odvahy se šla za tmy, bez světel za použití svíček.
Na konci děti dostávaly diplomy, medaile (ve formě fidorek), omalovánky, sešity na psaní a fixy.
Děkujeme všem, kteří nám pomohli s organizací. Určitě se premiéra vyvedla!
Fotky zde: