Březen 2012

25.3.2012 - Maškarní karneval pro děti v Dubanech

29. března 2012 v 19:29 Ostatní akce sboru
A abychom toho neměli málo, tak v neděli po plese i s posunem času, jsme zvládli ve spolupráci s Obcí Starý Mateřov, uspořádat Maškarní karneval v Dubanech. Byla to premiéra, a myslím, že to rozhodně nebylo naposled.
Fotky zde:

24.3.2012 - Hasičský ples v Dubanech

29. března 2012 v 19:23 Ostatní akce sboru
Zase po roce jsme pořádali v Dubanech Hasičský ples. Sešlo se nám nakonec 90 a to nejen ,,jezbořáků". K tanci a poslechu nám hrála výborná skupina Rytmus. Zasoutěžili jsme si, zatancovali a Ti šťastnější vyhráli i něco v tombole, která byla díky sponzorům opravdu bohatá. A kdo odešel s prázdnou, tak to zkusí příští rok, sice kapku později (6.4.2013), ale na skupinu RYTMUS se opravdu vyplatí počkat.
Děkujeme všem sponzorům, díky kterým jsme mohli uspořádat tak bohatou tombolu:
Obecní úřad Jezbořice; Stavební firma Radek Kurštejn Jezbořice; Pavel Badžgoň Jezbořice; Pavel Krátký Jezbořice; Jiří Hyhlík Jezbořice; SEC Electronic - Remsovi Jezbořice; Jiří Pitr Jezbořice; Irena a Josef Šlégrovi Jezbořice; René Kostolanský Jezbořice; Marcel Kalhous Jezbořice; Lenka a Michal Liškovi Jezbořice; Autodoprava Libor Matějka Jezbořice; Členové SDH Jezbořice; Myslivci Jezbořice; Ivan Cipro Jezbořice; Pavliš & Hartmann, spol.s.r.o.; Kouzelný koš - Dušan Erben Pardubice; Beáta Kadlecová Jezbořice; Jolana a Pavel Dytrtovi Čepí; Josef Čížek Čepí; Alexandra Klímová Čepí - Manikúra & Pedikúra
Fotky zde:

25.3.2012

20. března 2012 v 7:55 Ostatní akce sboru
Zveme všechny děti na maškarní karneval, který pořádáme ve spolupráci s obcí Starý Mateřov.