Červen 2012

16.6.2012- Hasičské grilování

17. června 2012 v 16:37 Ostatní akce sboru
Po závodech v Blatě jsme od 17:00 pořádali u p. Pitra pro všechny sponzory ,, Hasičské grilování", takové malé poděkování všem těm, kteří nás podporují, pomáhají a sponzorují.
Podávala se grilovaná kýta, ale i něco sladkého. Všichni si mohli prohlédnout naší kroniku nebo poháry, které vozíme ze soutěží.
Večer jsme si natáhli ven plátno a fandili jsme čechům, kteří bojovali s poláky na fotbalovém EURu 2012 o postup ze základní skupiny.
Děkujeme sponzorům:

Stavební firma Radek Kurštejn - Jezbořice; Obecní úřad Jezbořice; Pavliš & Hartmann, spol. s.r.o.; Autodoprava Libor Matějka - Jezbořice; Václav Horáček - Jezbořice; Ing. Jiří Šejnoha - Jezbořice; Pavel Badžgoň - Jezbořice; Jiří Hyhlík - Jezbořice; Marcel Kalhous - Jezbořice; Pavel Krátký - Jezbořice; Truhlářství František Novák - Jezbořice; SEC Electronic - Vlastimil Remsa Jezbořice; Ateliér Novotná, s.r.o. - Jezbořice; Petr Štěpánek - Jezbořice; František Kučera - Jezbořice; Paní Joštová - Florasis, s.r.o. Jezbořice; Kouzelný koš - Dušan Erben Pardubice; Pneuservis J.P.D. Group - Dytrtovi Čepí; JP Barvy - Mikulovice (Jiří a Denisa Petráškovi); Alexandra Klímová - Čepí; Jan Jirout; Pavel Hubený - Bylany; Jiří Pitr Jezbořice; Irena a Josef Šlégrovi Jezbořice; René Kostolanský Jezbořice; Lenka a Michal Liškovi Jezbořice; Myslivci Jezbořice; Ivan Cempírek Jezbořice; Beáta Kadlecová Jezbořice; Josef Čížek Čepí; Jiří Vyhnal Klešice;Hubert Skála Jezbořice; Miloslav Vrtáček Jezbořice.

Fotky zde:

16.6.2012-Blatenská podkova

17. června 2012 v 16:26 Závody
Dopoledne jsme s mladšími a staršími vyrazili do Blata na ,, Blatenskou podkovu".
Mladší děti ve složení: Maruška Šlégrová, Lukáš Liška, Simča Badžgoňová, David Valenta, Matyáš Franěk, vyhrály.
Starší děti obsadily krásné 2. místo.
Starší: Petr Nekvinda (nová posila), Matyáš Franěk, Nikča Burešová, Nikča Petrášková, Klárka Kostolanská, Sabča Kurštejnová, Lucka Hyhlíková, Matyáš Franěk

začátek soboty se nám tedy náramně vydařil.
Fotky zde:

9.6.2012 - Dětské závody v Třibřichách

10. června 2012 v 10:33 Závody
Protože tento víkend nebyly žádné závody v našem okrsku, zkusili jsme vyrazit do okresu Chrudim a to na Dětské závody v Třibřichách.

Musíme konstatovat, že máme co zlepšovat, starší děti s časem 26,35 obsadily až 4. místo. Mladší 7. místo.
I přes pár slziček , drobné zranění určitě vyrazíme na tyto závody příští rok.
Mladší: Simča B., Maruška Š., Matyáš F., Lukáš P., Lukáš L., Kamil V.
Starší: Nikča B., Sabča K., Lucka H., Kuba S., David V., Klárka K.

Fotky zde:

2.6.2012 - Okrskové kolo + O pohár starostky obce Třebosice

3. června 2012 v 11:45 Závody
S další posilou, tentokrát do mladších dětí Simonkou Badžgoňovou, jsme vyrazili spolu se staršími a poprvé v sezóně i s muži do Třebosic, kde se konalo Okrskové kolo okrsku č.3 a O pohár starostky obce Třebosice.
Po skončení okrskového kola a soutěže O pohár starostky obce Třebosice se již tradičně běžela Třebosická paralela, kde starší děti smetly Staré Jesenčany, ale Třebosice už bohužel ne. Mladší děti ovšem reputaci napravily a porazily jak Staré Jesenčany, tak Třebosice.
Mladší: Simča B., Maruška Š., Adam V., Kamil V., Matyáš F.
O pohár starostky obce Třebosice - 2.místo
Okrskové kolo - 2. místo
Třebosická paralela - 1. místo

Starší: Kuba S., Matyáš F., Sabča K., Nikča P., Nikča B., Klárka K., Lucka H.
O pohár starostky obce Třebosice - 2.místo
Okrskové kolo - 2. místo
Třebosická paralela - 2. místo
Fotky zde:


Po skončení soutěže pro děti přišli na řadu muži. Tentokrát se nám v Třebosicích moc nedařilo, přesto s dvěma novými posilami (Petrem Nekvindou na pozici strojník a Petrem Štréblem na pozici ,, béčkaře) obsadili muži z Jezbořic ve složení: Petr N., Petr Š., Libor G., Verča T., Martin B.,
O pohár starostky obce Třebosice - 8.místo
Okrskové kolo - 5. místo
Třebosická paralela - 7. místo
Fotky zde:


28.5.2012 - Memoriál Bohuslava Hrachoviny ve Starých Jesenčanech

3. června 2012 v 10:28 Závody
V sobotu jsme se staršími, mladšími dětmi, obecním praporem a hlavně s novou posilou vyrazili na Memoriál Bohuslava Hrachoviny do Starých Jesenčan.
Kuba se zapsal výborně, napoprvé ve spolupráci s Matyášem dali ,, nalejváka".
Starší děti ve složeni: Kuba S., Matyáš F., Maruška Š., Sabča K., Lucka H., Nikča P., Nikča B., Lukáš L.obsadily 3. místo.
Mladší děti: Lukáš P., Adam V., Matyáš F., David V., Maruška Š. obsadily 2. místo.
Fotky zde:
30.4.2012 - Lampiónový průvod a Pálení čarodějnic

3. června 2012 v 10:18 Ostatní akce sboru
Na čarodějnické pondělí jsme uspořádali ve spolupráci s Obcí Jezbořice Lampiónový průvod. Sraz byl na návsi a konec na koupališti, kde si všichni opekli buřtíky.
Ve 20:00 se zapaloval oheň, poté následovala čarodějnická diskotéka. Sice i přes popůlnoční nepříjemnosti se lampionový průvod, pálení čarodějnic i čarodějnická diskotéka vyvedli.
Fotky zde: