Srpen 2012

11.8.2012 - Starkočský pohár

17. srpna 2012 v 12:03 Závody
Týden po našich závodech, jsme museli oplatit účast SDH Starkoč na našich závodech, ale hlavně je podpořit, vždyť pořádali 1. ročník O putovní Starkočský pohár v PÚ. Mladší děti obsadily 3. místo a starší 2. místo.
Děkujeme panu starostovi obce Jezbořice, protože nebýt jeho na žádné závody bychom nejeli, nebylo totiž s čím.
Složení mladších: Simča B., Adam V., Kamil V., Lukáš P.
Složení starších: Nikča P., Nikča B., Klárka K., Sabča K., Lucka H., Petr N.

Fotky zde:

4.8.2012 - V. ročník soutěžního klání O Pohár starosty obce Jezbořice

7. srpna 2012 v 17:16 Závody

Uteklo to jako voda a opět přišli na řadu domácí hasičské závody. Již V. ročník soutěžního klání O Pohár starosty obce Jezbořice v PÚ. Dopoledne se nám představili mladší a starší žáci a odpoledne muži a ženy. Hlavním rozhodčím tentokrát byl Jan Pecka, časoměřiči pan Jaroslav Brůna a František Čížek resp. Petr Málek. Zdravotní dozor zajišťovala Tatiana Gajdošíková, který naštěstí nebyl během celého dne využit. Role fotografa tentokrát byla přisouzena Radku Solichovi.
Dopolední program, na který se sjelo 5 družstev mladých hasičů, začínal v 9:30 a odpolední, na který nám dorazilo 17 družstev, začínal v 13:00. Letos jsme časově rozdělili celý den, aby dospěláci nemuseli čekat, než odběhnout děti svoje útoky.
Naše mladší děti obsadily dopoledne 2. místo a starší opět vyhrály, jako minulý rok, v nejlepším čase sezóny. Takový nový JRMH - ,,jezbořický" rekord mladých hasičů.Úžasný
Muži i s novou posilou se moc nepochlapili a obsadili 9. místo, asi to bude tou jednou ženskou. Mrkající
V ženské kategorii vyhrály opět rychlé holky z Hrobic a v mužské kategorii pánové z Moravan, oba dva vítězové si odvážejí putovní pohár starosty obce Jezbořice, na kterém zase přibude další vítězný sbor.
  • Mladší děti SDH Jezbořice: Simonka Badžgoňová, Maruška Šlégrová, Lukáš Liška, David Valenta, Adámek Valenta, Kamil Valenta
1. místo Třebosice
2.místo Jezbořice
  • Starší děti SDH Jezbořice: Nikola Petrášková, Nikola Burešová, Klárka Kostolanská, Lucka Hyhlíková, Lukáš Liška, Maruška Šlégrová, Jakub Solich, David Valenta
1.místo Jezbořice
2.místo Třebosice
3. místo Čepí
  • Muži SDH Jezbořice: Martin Bureš, Veronika Tesařová, Jirka Bureš, Libor Gajdošík, Petr Štrébl, Petr Krišťák
1.místo Moravany
2.místo Jeníkovice u H.K.
3.místo Dolní Jelení
4.místo Třebosice
5.místo Hrobice
6.místo Starkoč
7.místo Jeníkovice
8.místo Dubany
9.místo Jezbořice
10.místo Mnětice
11.místo Čepí
12.místo Chotěnice
  • Ženy
1.místo Hrobice
2.místo Mnětice
3.místo Moravany
4.místo Starkoč
5.místo Jeníkovice u H.K.

I přes dva podané protesty se nám V. ročník soutěžního klání O pohár starosty obce Jezbořice vydařil, celý den nám vydrželo nádherné počasí a hlavně se obešel bez úrazu.

Děkujeme všem těm, kteří nám pomohli zorganizovat V. ročník soutěžního klání O pohár starosty obce Jezbořice.

Sponzoři:
Obecní úřad Jezbořice, Stavební firma Radek Kurštejn - Jezbořice, Pavliš & Hartmann, spol. s.r.o., Jiří Hyhlík - Jezbořice, Marcel Kalhous - Jezbořice, SEC Electronic - Vlastimil Remsa Jezbořice, Petr Štěpánek - Jezbořice, Bohumil Hůlka - Jezbořice, Kouzelný koš - Dušan Erben Pardubice, Hasičské centrum Jožák Heřmanův Městec.

Fotky zde: