Září 2012

15.9.2012 - O posvícenský pohár ve Starých Jesenčanech

17. září 2012 v 19:54 Závody
Na ryze dětské závody jsme vyrazili s mladšími a staršími dětmi do Starých Jesenčan. Soutěžilo se ve štafetě požárních dvojic a ve štafetě 5x50m. Dále byli vypsány od domácích dvě individuální disciplíny, a to vázání uzlů pro jednotlivce v kategorii dětí na čas a totéž pro vedoucí kolektivů MH.
V Jesenčanech se nám náramně dařilo, vybojovali jsme čtyři 1. místa a přivezli jsme domů Putovní Posvícenský pohár.
Ve vázání uzlů vyhrála s přehledem Lucka Hyhlíková v kategorii jednotlivci děti taktéž první místo vybojovala vedoucí dětí z Jezbořic, kdy za sebou nechala oba vedoucí dětí ze Starých Jesenčan.

Mladší děti: Simonka B., Kamil V., Adam V., David V., Lukáš P., Lukáš L.
Starší děti: Petr N., Kuba S., Nikča P., Nikča B., Lucka H., Sabča K., Klárka K.

Více fotek zde:

8.9.2012 - Mateřovský Memoriál

14. září 2012 v 15:07 Závody
Poprvé s novým autem, jsme vyrazili s mladšími i staršími dětmi do Starého Mateřova na Máteřovský Memoriál.
Také poprvé jsme zapomněli doma jednoho malého hasiče, nejen, že zapomněla vedoucí, ale i rodiče Simonky. Ale během 15 minut bylo vše napraveno. Simonku dovezl tatínek a ta se mohla připojit k mladším dětem a bojovat s nimi o co nejlepší umístění.

Mladší děti obsadily 2.místo a starší 3.místo.

Složení mladších dětí: Simča Badžgoňová, Maruška Šlégrová, Lukáš Liška, Lukáš Pulda, Adam Valenta, Kamil Valenta , Matyáš Franěk

Složení starších dětí: Sabča Kurštejnová, Nikča Burešová, Nikča Petrášková, Klárka Kostolanská, Lucka Hyhlíková, Lukáš Liška, Petr Nekvinda, Jakub Solich

Více fotek zde: