Červen 2013

15.6.2013 - O pohár starosty obce Třebosice

16. června 2013 v 15:18 Závody
V parné soboty jsme vyrazili s mladšími a staršími do Třebosice na hasičské závody O pohár starostky obce Třebosice a Třebosickou paralelu.
Museli jsme si půjčit mašinu za drobný úplatek od Třebosic, přesto jsme moc nezazzářili a ještě k tomu máme malé zranění Matyýše Fraňka.
Mladší děti obsadily 3.místo a starší 5.místo.
Fotky zde:

červen 2013 - Dobročinná sbírka na pomoc lidem postiženými povodněmi

16. června 2013 v 15:15 Ostatní akce sboru
Protože část ČR zasáhly povodně připojili jsme se i my k pomoci a ve spolupráci se SDH Staré Jesenčany, SDH Dubany, SDH Blato, SDH Třebosice, SDH Čepí, SDH Ostřešany as OÚ těchto obcí a ČČK jsme uspořádali v Jezbořicích materiální dobročinnou sbírku. Sbírka se uskutečnila ve dvou dnech, i když jsme měli málo časo, vybralo se mezi ,,jezbořáky,, opravdu mnoho. Poté jsme naložili sbírku spolu s věcmi od ostatních obcí okrsku č.3 na nákladní auto a zástupci SDH Staré Jesenčany zavezli tuto sbírku do Mělníka, aby pomohla lidem v Mělníku a postiženým přilehlým obcím.
V Třebosicíh na závodech jsme všichni zástupci jednotivých sborů dostali děkovný dopis.
fotky zde:

8.6.2013 - Závody v Klešicích

14. června 2013 v 17:09 Závody
Protože tuto sobotu nebyly v našem okrsku žádné závody, vyrazili jsme do Chrudimského okresu, a to do sousední vesnice na hasičské závody do Klešic.
Mladší obsadily 6.místo a starší 5.místo.
Fotky zde:

1.6.2013 - Memoriál Bohuslava Hrachoviny

14. června 2013 v 16:58 Závody
Za deštivé soboty, kdy se ze začátku ještě drželo počasí , jsme vyrazili s mladšími a staršími dětmi do Starých Jesenčan na Memoriál Bohuslava Hrachoviny.Bohužel počasí se pěkně kazilo, takže terén nebyl na závodění moc ideální, přesto jsme přivezli domů dvě druhá místo:
Mladší: (2.místo) David Pleška, Kamil Valenta, Simča Badžgoňová, Adámek Valenta a Lukášek Pulda
Starší: (2.místo) Sabča Kurštejnová, Nikča Petrášková, Klárka Kostolanská
více fotek zde: