Červenec 2013

10.8.2013 - VI. ročník O pohár starosty obce Jezbořice

31. července 2013 v 16:52 Závody
Po roce jsme s vypětím všech sil uspořádali VI. ročník soutěžního klání O pohár starosty obce Jezbořice v PÚ.
Dopoledne jsme nejdříve uspořádali soutěž jen pro děti. Sjelo se nám 7 družstev, 3 mladší a 4 starší družstva dětí. V mladších žácích vyhrály děti z Klešic (2. místo Třebosice, 3.místo Jezbořice) a ve starších Choltice (2.místo Jezbořice, 3.místo Klešice, 4.místo Čepí).
Za mladší žáci bojovali z SDH Jezbořice: Simča Badžgoňová, Lukáš Pulda, Kamil Valenta, David Pleška, Adam Valenta, Maruška Šlégrová
Za starší: Nikča Petrášková, Nikča Burešová, Klárka Kostolanská, Sabča Kurštejnová, Lucka Hyhlíková, Jakub Solich, Petr Nekvinda
A odpoledne se nám sjelo týmů požehnaně, hlavně nováčků bylo dosti.
Jako hlavní rizhodčí byl pan Tomiška z Chrudimského okresu a pískal výborně. Na čarách byli pan Brůna a pan Janda a celý den se soutěžilo na nástřikové terče, což vlastně mladší děti měly takovou premiéru.
Umístění žen a mužů z SDH Jezbořice nebylo příliš vysoké, ale na to jak málo jsme trénovali, věčně rozbitá mašina jsme s výsledkem spokojeni.
Muži ve složení Martin Bureš, Jirka Doubrava, Radek Kurštejn, Jiří Bureš, Libor Gajdošík, Petr Štrébl a Ríša Nekvinda vybojovali 9.místo (1.místo Hostovice)
Ženy terénovaly o něco více a vybojovaly ve velké konkurenci 4.místo. Klárka Kostolanská, Jiří Doubrava, Lucka Hyhlíková, Verča Tesařová, Kuba Solich, Zuzka Valentová, Radka Nekvindová (1.místo Dašice)


Ještě chceme poděkovat všem sponzorům a všem těm, kteří se podíleli na organizaci celého dně.
Obecní úřad Jezbořice, Petr Štěpánek Jezbořice, Jiří Hyhlík Jezbořice, Autodoprava Libor Matějka Jezbořice, Daniel Valenta Jezbořice, SEC Electronic - Vlastimil Remsa Jezbořice, Hasičské centrum Jožák Heřmanův Městec, Petr Krišťák a Ing. Lenka Fajmonová Jezbořice, Josef Matějka Barchov, Pavel Badžgoň Jezbořice, Pavel Krátký Jezbořice, Aleš Martinec Jezbořice, Florasis s.r.o. Jezbořice, Pavliš & Hartmann, spol. s.r.o., Pavel Hubený Bylany

Děkujeme zaměstnancům firmy Autodoprava Libor Matějka, kteří se vzorně starají o naše ,,mašiny" a také Jiřímu Vyhnalovi a Miloši Vrtáčkovi, kteří se nám naopak starají o servis ,,hasičského auta".
Kde bychom byli, kdybychom je neměli!!!

Snad jsme nevyčerpali všechny síly a budeme schpni zorganizovat příští rok VII. ročník O pohár starosty obce Jezbořice.

Více fotek zde:29.6.2013 - Dubanský most

31. července 2013 v 16:49 Závody
V sobotu za krásného počasí jsme vyrazili s mladšími a staršími na závody do Duban.Moc se nám nedařilo a obě družstva obsadila 4. místo.
Fotky zde:

22.6.2013 - Dětský den v Jezbořicích

31. července 2013 v 16:45 Ostatní akce sboru
Obec Jezbořice pořádala zase po roce Dětský den na koupališti v Jezbořicích. Děti si mohly zasoutěžit, zaskákat na skákacím hradu, letos měly dokonce na výběr z dvou skákacích hradů nebo si nechat něco nakreslit na obličej. Škoda, že přišlo tak málo ,,jezbořáků". Zamračený
Večer, když děti po celodenních zážitcích ulehly do postele, vyrazili rodiče na taneční zábavu s taneční skupinou MANUAL, dokonce byla i připravená i malá tombola.
Fotky zde: